• Gratulacje dla naszych absolwentów oraz ich nauczycieli

• 07.07.2022
        • Nasi uczniowie odnieśli sukces na egzaminie ósmoklasisty.

Z języka polskiego uzyskali średnio 60%, tj. nieco więcej niż wynik gminy i powiatu.

Z matematyki osiągnęli największy sukces uzyskując średnio aż 73%, podczas gdy średni wynik gminy wynosi 57%, a średni wynik powiatu to 60%. Dwóch uczniów osiągnęło 100% wynik, natomiast pięciu uzyskało wynik ponad 90%.

Możemy być również zadowoleni z wyniku z języka angielskiego, który wynosi średnio 61% i jest prawie na poziomie gminy i powiatu (tylko 1 % mniej niż średnia gminy i 2% mniej niż średnia powiatu). Aż pięciu uczniów uzyskało 100% wynik, dwóch uczniów popełniło tylko jeden błąd i uzyskało wynik 98%, natomiast dwóch innych uczniów zdobyło ponad 90%.

Średni wynik z języka niemieckiego to 65%, podczas gdy  wynik powiatu to 59%. Tylko nasi uczniowie z całej gminy wybrali egzamin z tego języka, mimo że było to dla nich dużym wyzwaniem, ponieważ zaczęli się go uczyć dopiero w siódmej klasie.

Jesteśmy dumni z naszych absolwentów! Serdecznie gratulujemy im i ich nauczycielom. Życzymy dalszych sukcesów w szkołach ponadpodstawowych.